En İyi Deneyim İçin
Sesi Açın
AramaMotoruOptimizasyonu


SEO Ajansı

SEO Nedir?

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Web Sayfalarının Arama Motorlarında Performans Göstermesi İçin Yapılan Optimizasyon İşlemidir. SEO’nun Açılımı Search Engine Optimization Demektir ve Bunun Türkçe Karşılığı Arama Motoru Optimizasyonu Demektir.

Arama Sonuçlarında Kullanıcılara Daha İyi Bir Deneyim Yaşatmak İsteyen Arama Motorlarının Kurallarına Göre Yapılan İşlemlerin Tümüne Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Denir. Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) İşlemleri Sadece Arama Motorları İçin Düzenlenmez, Kullanıcı Deneyimi ve İçerik Kalitesinin Önemi Yüksektir.

Neden SEO Hizmeti?

Kullanıcı Niyeti Son Zamanlarda Çok Önemli Hale Gelmeye Başladı ve Doğru Zamanda Doğru İçerikler İle Kullanıcının Karşısına Çıkmanız Çok Önemli. Kullanıcı Niyeti Odaklı SEO Hizmeti İle Markanızı Arama Motorlarında Yükseltin!

Teknolojinin Gelişmesi Bir Çok Kullanıcının da Alışkanlıklarını Değiştirmekte. Dijital Ortamda Etkileşim Halinde Milyarlarca Kullanıcı Bulunmakta. İşinizi Dijital Ortama Taşımanız Satış Oranlarınızı Düşünemeyeceğiniz Kadar Yükseltecektir. 7 Gün 24 Saat Boyunca Açık Ofisiniz İle Kullanıcılara Sürekli Satış Yapın.

  • İş Fizibilitesi
  • Ürün veya Hizmet Araştırması
  • Hedef Kitle ve Rakip Analizi
  • Site içi Link İnşaası
  • Anahtar Kelime Analizi
  • Trafik Analizi
  • Mevcut Sıra Analizi
  • İçerik Oluşturma
  • Web site Hız Optimizasyonu


Arama Motoru Optimizasyon (SEO) Hizmetinde Neler Yapıyoruz?

Dijital Büyümenizi Hızlandırmak İçin Bir Danışmanlığı ve Bir Ajansın Yaratıcılığını Harmanlayarak Hizmet Veriyoruz. Dijital Pazarlama Analiz ve Stratejinin Oluşturulması İle Başlar. Hedef Kitleniz İle En Etkili İletişimi Kurmanız İçin Strateji Oluşturuyoruz. Dijital Pazarlama Stratejisi ve Yol Haritası Belli Olan Firmalar Olmayanlara Oranla Çok Daha Hızlı Hedeflerine Ulaşıyor. Eğer Hala Bir Stratejiniz Yoksa, Var Ama Emin Değilseniz, İşin Uzmanından Danışmanlık Almak Aynı Zamanda Analizinden, Web Tasarımına, Reklamdan Optimizasyona Bütünleşik Hizmet Almak İsterseniz Sizlerle Tanışmaktan Memnuniyet Duyarız. Hemen Dijital Ortama Birlikte Adım Atmak İçin Bizlerle İletişim Kurabilirsiniz.SEO Ajansı

SEO ‘nun Avantajları Nelerdir?

Organik Trafik:
Sunmuş olduğunuz ürün veya hizmetlerin hitap ettiği hedef kitle web sitenize organik arama sonuçları ile giriş yapacaktır ve arama sonuçlarında sadece hedef kitlenize hitap edeceksiniz. Ürün veya hizmetleriniz ile ilgilenmeyen kullanıcılar sitenize girip boş vakit geçirmeyecek. Markanızın içinde bulunduğu sektörde otorite sağlayarak var olan kullanıcıların web sayfanıza organik olarak gelmesini sağlar.


Marka Bilinirliği:
Sektörde otorite sağladığınızda Markanız akılda kalıcı olacaktır ve insanlar artık sizi tanıyor olacaklardır.
Reklam Maliyetlerinde Düşüş
İlgili anahtar kelimelerde optimize edilmiş web sayfalarınız, reklam verdiğinizde kalite puanınızı yükseltecektir. Bu avantaj reklamlarınızın performansını etkileyecektir ve daha iyi dönüşüm, daha düşük reklam maliyeti getirecektir, aslında bu optimizasyon süreci organik olsun olmasın herkesin tecrübe etmesi gereken bir deneyimdir.


Kalite Oranı:
Bir E-ticaret yada normal bir websitesinde, organik olarak alınan tıklamalar dönüşüm getirmeye çok daha elverişlidir, yukarı da saydığımız sebeplerin üstüne birde Google organik aranmalarından gelen trafik eklenince tıklama yapan kişi çok daha alakalıdır.
Organik sonuçları arama motorları yönetmektedir, haliyle bilinçli bir kullanıcının organik aramalardan gelen sonuçlara güveni daha yüksektir.Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Ajansı

· Markanın Analizi

Markanızın Sunmuş Olduğu Tüm Ürünleri ve Hizmetleri Tanıyarak İşimize Başlıyoruz. Ürün veya Hizmetlerinizin Kullanıcıya Nasıl Bir Değer Kattığını Araştırıyoruz.

· Hedef Kitlenin Analizi

Markanızın Sunmuş Olduğu Tüm Ürünleri ve Hizmetleri Tanıyarak İşimize Başlıyoruz. Bu Ürün veya Hizmetlerin Hedef Kitlesi Kimdir? Sorusunun Yanıtını Uzman Ekibimiz Araştırıyor ve Bu Hedef Kitleyi En Uygun Nasıl Segment Ederiz Diye Düşünüyoruz, Sorularımızın Yanıtlarını Bulduktan Sonra Hedef Kitle İle En Doğru İletişimi Nasıl Sağlarız Aşamasına Geçiyoruz. 

· Rakiplerin ve Pazarın Analizi

Markanız İle İlgili Sorulara Yanıtlar Bulduktan Sonra Bir Sonraki Aşamamız Rakipleriniz ve Pazar Oluyor. Rakiplerinizin ve Pazarın Detaylı Analizinden Sonra SWOT Analizi İle Markanızı Tek Tek Rakipleriniz İle Kıyaslıyoruz. Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Ajansı

· Strateji

Markanızın Hedef Kitlesine Bir Defa Ürün veya Hizmet Satmasını Değil Sürekli Satış Yapmasını Önemsiyoruz! Hedef Kitlenize En Uygun Platformlarda Mükemmel İletişim Dili İle Reklamlarınızı ve İçeriklerinizi Özgünce Üretiyoruz. Üretilen Reklamları Sürekli En İyi Sonuç İçin Optimize Ediyoruz ve Dönüşüm Oranınızın Yükselmesi İçin Çalışıyoruz.

· Optimizasyon

Markanızın Dijital Platformlarda Hedef Kitleniz İle Buluşması İçin Kurumsal Kimlik Çalışması, Web Sitesi Tasarım, Kullanıcı Deneyimi, Sosyal Medya Yönetimi, Arama Motoru Optimizasyonu, Uyumlu İçerik Üretimi, Kullanıcı Niyeti ve Diğer Konularda Çalışmalar Yapıyoruz. 

· Raporlama

Tüm Platformlarda Yaptığımız Çalışmaları Özel Olarak Tek Tek Sizlere Haftalık Olarak Raporluyoruz ve Sonraki Süreç Hakkında Sizleri Bilgilendiriyoruz. Dijital Pazarlama Ajansı İletişim

Dijital Pazarlama Ajansı İletişim

Her işi değil, yalnızca iyi olduğumuz işleri yapıyoruz. Geri kalanlar için ise çözüm sunuyor, işini iyi yapanlara yönlendiriyoruz.Varlığını sürdürmek için bizler ile olanlarla değil, işini tutku ile yapanlarla çalışıyoruz. Bu yüzden herkesle değil, yalnızca tutkulu olanlarla beraber yürüyoruz.Çok sayıda müşteri ve bölünmüş zamanı değil, az sayıda müşteri ve odaklanılmış zamanı tercih ediyoruz.

Markanızın Performans Odaklı İşler Ortaya Koymasını Sağlıyoruz. Markanızın Performansını Yükseltmek İstiyorsanız Bizlerle İletişim Kurabilirsiniz. Dijital Platformlarda Markanızın Sistemsel Olarak Tasarlanma Süreçleri, Sunmuş Olduğunuz Ürün veya Hizmetlerin Geliştirilmesi Gibi Tüm Konuları 360 Derece Ele Alarak Bütünleşik Hizmet Sunuyoruz.