En İyi Deneyim İçin
Sesi Açın
DijitalPazarlama


Dijital Pazarlama Nedir?

Dijital Pazarlama Nedir?

Markaların Dijital Platformlarındaki Tüm Tanıtım Faaliyetlerine Dijital Pazarlama Denir. Dijital Pazarlama Ürün Veya Hizmetlerin Pazarlamasında Çok Etkili Bir Pazarlama Türüdür. Teknolojinin Gelişmesi İle Birlikte Hedef Kitle Seçimi Çok Kolaylaşmış Ve Hedeflenen Kitleye Kişisel Satış Reklamları İle Markaların Satış Oranları Artmıştır. Hedef Kitle Segmentasyonu İle Hedef Kitlenize En Doğru Reklamları Gösterebilir ve Etkili Bir İletişim Kurabilirsiniz.

İlgilendiğimiz Noktalar;

Web Sitesi ve Yazılım Tasarımı,
Arama motoru Optimizasyonu (SEO),
Arama Motoru Pazarlaması (SEM),
Sosyal Medya Pazarlaması,
Viral Pazarlama,
İçerik Pazarlama,
E-Ticaret,
Mobil Pazarlama,
E-mail Pazarlaması,
Affiliate Pazarlama,
Inbound Pazarlama, Online İtibar Yönetimi

Neden Dijital Pazarlama?

Dijital Pazarlama Geleneksel Pazarlamaya Göre Bir Çok Kriter İle Öndedir ve Bunlardan En Önemlisi Ölçümleme ve Hedeflemedir. Teknolojinin gelişmesi bir çok kullanıcının da alışkanlıklarını değiştirmekte. Dijital ortamda etkileşim halinde milyarlarca kullanıcı bulunmakta. İşinizi Dijital ortama taşımanız satış oranlarınızı düşünemeyeceğiniz kadar yükseltecektir.Dijital Pazarlama Hizmetinde Neler Yapıyoruz?

Dijital Büyümenizi Hızlandırmak İçin Bir Danışmanlığı ve Bir Ajansın Yaratıcılığını Harmanlayarak Hizmet Veriyoruz. Dijital Pazarlama Analiz ve Stratejinin Oluşturulması İle Başlar. Hedef Kitleniz İle En Etkili İletişimi Kurmanız İçin Strateji Oluşturuyoruz. Dijital Pazarlama Stratejisi ve Yol Haritası Belli Olan Firmalar Olmayanlara Oranla Çok Daha Hızlı Hedeflerine Ulaşıyor. Eğer Hala Bir Stratejiniz Yoksa, Var Ama Emin Değilseniz, İşin Uzmanından Danışmanlık Almak Aynı Zamanda Analizinden, Web Tasarımına, Reklamdan Optimizasyona Bütünleşik Hizmet Almak İsterseniz Sizlerle Tanışmaktan Memnuniyet Duyarız. Hemen Dijital Ortama Birlikte Adım Atmak İçin Bizlerle İletişim Kurabilirsiniz.Dijital Pazarlama Ajansı

· Markanın Analizi

Markanızın Sunmuş Olduğu Tüm Ürünleri ve Hizmetleri Tanıyarak İşimize Başlıyoruz. Ürün veya Hizmetlerinizin Kullanıcıya Nasıl Bir Değer Kattığını Araştırıyoruz.

· Hedef Kitlenin Analizi

Markanızın Sunmuş Olduğu Tüm Ürünleri ve Hizmetleri Tanıyarak İşimize Başlıyoruz. Bu Ürün veya Hizmetlerin Hedef Kitlesi Kimdir? Sorusunun Yanıtını Uzman Ekibimiz Araştırıyor ve Bu Hedef Kitleyi En Uygun Nasıl Segment Ederiz Diye Düşünüyoruz, Sorularımızın Yanıtlarını Bulduktan Sonra Hedef Kitle İle En Doğru İletişimi Nasıl Sağlarız Aşamasına Geçiyoruz. 

· Rakiplerin ve Pazarın Analizi

Markanız İle İlgili Sorulara Yanıtlar Bulduktan Sonra Bir Sonraki Aşamamız Rakipleriniz ve Pazar Oluyor. Rakiplerinizin ve Pazarın Detaylı Analizinden Sonra SWOT Analizi İle Markanızı Tek Tek Rakipleriniz İle Kıyaslıyoruz. Dijital Pazarlama Ajansı

· Bütünleşik Hizmet Modeli

Markanızın Performans Odaklı İşler Ortaya Koymasını Sağlıyorum. Markanızın Performansını Yükseltmek İstiyorsanız Benimle İletişim Kurabilirsiniz. Dijital Platformlarda Markanızın Sistemsel Olarak Tasarlanma Süreçleri, Sunmuş Olduğunuz Ürün veya Hizmetlerin Geliştirilmesi Gibi Tüm Konuları 360 Derece Ele Alarak Bütünleşik Hizmet Sunuyorum.

Web Sitesi ve Yazılım Tasarımı,
Arama motoru Optimizasyonu (SEO),
Arama Motoru Pazarlaması (SEM),
Sosyal Medya Pazarlaması,
Viral Pazarlama,
İçerik Pazarlama,
E-Ticaret,
Mobil Pazarlama,
E-mail Pazarlaması,
Affiliate Pazarlama,
Inbound Pazarlama, Online İtibar YönetimiDijital Pazarlama Ajansı

· Strateji

Markanızın Hedef Kitlesine Bir Defa Ürün veya Hizmet Satmasını Değil Sürekli Satış Yapmasını Önemsiyoruz! Hedef Kitlenize En Uygun Platformlarda Mükemmel İletişim Dili İle Reklamlarınızı ve İçeriklerinizi Özgünce Üretiyoruz. Üretilen Reklamları Sürekli En İyi Sonuç İçin Optimize Ediyoruz ve Dönüşüm Oranınızın Yükselmesi İçin Çalışıyoruz.

· Optimizasyon

Markanızın Dijital Platformlarda Hedef Kitleniz İle Buluşması İçin Kurumsal Kimlik Çalışması, Web Sitesi Tasarım, Kullanıcı Deneyimi, Sosyal Medya Yönetimi, Arama Motoru Optimizasyonu, Uyumlu İçerik Üretimi, Kullanıcı Niyeti ve Diğer Konularda Çalışmalar Yapıyoruz. 

· Raporlama

Tüm Platformlarda Yaptığımız Çalışmaları Özel Olarak Tek Tek Sizlere Haftalık Olarak Raporluyoruz ve Sonraki Süreç Hakkında Sizleri Bilgilendiriyoruz. Dijital Pazarlama Ajansı İletişim

Dijital Pazarlama Ajansı İletişim

Her işi değil, yalnızca iyi olduğumuz işleri yapıyoruz. Geri kalanlar için ise çözüm sunuyor, işini iyi yapanlara yönlendiriyoruz.Varlığını sürdürmek için bizler ile olanlarla değil, işini tutku ile yapanlarla çalışıyoruz. Bu yüzden herkesle değil, yalnızca tutkulu olanlarla beraber yürüyoruz.Çok sayıda müşteri ve bölünmüş zamanı değil, az sayıda müşteri ve odaklanılmış zamanı tercih ediyoruz.

Markanızın Performans Odaklı İşler Ortaya Koymasını Sağlıyoruz. Markanızın Performansını Yükseltmek İstiyorsanız Bizlerle İletişim Kurabilirsiniz. Dijital Platformlarda Markanızın Sistemsel Olarak Tasarlanma Süreçleri, Sunmuş Olduğunuz Ürün veya Hizmetlerin Geliştirilmesi Gibi Tüm Konuları 360 Derece Ele Alarak Bütünleşik Hizmet Sunuyoruz.