En İyi Deneyim İçin
Sesi Açın
GoogleAds


Google Ads Yönetim Ajansı

Google Ads Nedir?

Google Adwords, Google’ın Sunmuş Olduğu Bir Reklamcılık Hizmetidir. Bing Ads gibi, Google AdWords İle Reklam Veren Kullanıcıların Reklamları, Aranan Kelimeyle İlişkilendirilerek; Google Arama Sayfasında Arama Sonuçlarının En Üstünde ve En Altında Yer Almaktadır. Google Ads Platformu Dünyanın En Büyük Reklam Platformudur.

Google Ads İle Ürünlerinizi veya Hizmetlerinizi Hedef Kitlenize Tam Zamanında İhtiyaç Duyduklarında Gösterebilir ve Buradan Gelecek Potansiyeli Müşteriniz Yapabilirsiniz.

Neden Google Ads?

Kullanıcıların %95’i Google Arama Motorunu kullanmakta. En fazla etkileşim için Google Adwords kullanmak markanız için çok faydalı olacaktır. Optimize edilmiş kaliteli reklamlar ile markanızın gelirini yükseltin.

Google Ads Ajansı Olarak Markanızı Dijital Platformlarda Temsil Ederek Daha İyi Sonuçlar Almanızı sağlıyoruz. Google Ads Danışmanlığı ile Kaliteli ve Etkileşimli Reklamlara Sahip olun.

Google Ads Ajansı Ne Yapar?

Google Ads Ajansı: Markanızın Arama Motorları Reklamları Kısmında ve Dijital Pazarlama Kısmında Google Ads‘te Bulunan Arama Motoru Reklamlarınızın Takip Edilmesi Ürün veya Hizmet Sektörünüze Göre Rakip Analizini, Stratejik Reklam Yapılandırılması, Ürün veya Hizmete Göre Reklamların Kurulumu, Performans ve Geri Dönüşüm Takibini ve Raporlamasını Yaparak Reklam Stratejileri Yapan Geliştiren Uzmanlardır. Google Ads Uzmanı Oluşturduğu ve Yönettiği Kampanyaları Kullanıcılardan Toplanan Veriler Sayesinde Yönetir. Google Ads Uzmanı Yaptığı Tüm Çalışmaları Detaylı Bir Şekilde Marka İçin Raporlar ve Geliştirmeler İçin Öneriler Sunar. Google Ads Yönetim Hizmetinde Neler Yapıyoruz?

Dijital Büyümenizi Hızlandırmak İçin Bir Danışmanlığı ve Bir Ajansın Yaratıcılığını Harmanlayarak Hizmet Veriyoruz. Dijital Pazarlama Analiz ve Stratejinin Oluşturulması İle Başlar. Hedef Kitleniz İle En Etkili İletişimi Kurmanız İçin Strateji Oluşturuyoruz. Dijital Pazarlama Stratejisi ve Yol Haritası Belli Olan Firmalar Olmayanlara Oranla Çok Daha Hızlı Hedeflerine Ulaşıyor. Eğer Hala Bir Stratejiniz Yoksa, Var Ama Emin Değilseniz, İşin Uzmanından Danışmanlık Almak Aynı Zamanda Analizinden, Web Tasarımına, Reklamdan Optimizasyona Bütünleşik Hizmet Almak İsterseniz Sizlerle Tanışmaktan Memnuniyet Duyarız. Hemen Dijital Ortama Birlikte Adım Atmak İçin Bizlerle İletişim Kurabilirsiniz.Google Ads Yönetim Ajansı

Google Ads Yönetim Hizmeti

Google Ads Yönetimi Markanız ve Hedef Kitleniz İçin Özenle Hazırlanmış Stratejileri İçeren Bir Yönetim Sistemidir. Sunmakta Olduğunuz Ürün veya Hizmete, Hedef Kitleniz, Markanız İçin Özeldir. Ürünlerinizi veya Hizmetlerinizi Kullanıcılara Daha İyi Tanıtmanız İçin Mükemmel Bir Sistemdir.

Hedef Kitlenize Sadece Bir Defa Değil Sürekli Satış Yapmak ve Etkileşim Halinde Bulunmanız İçin Bütünleşik Sosyal Medya Yönetimi Markanız İçin Güzel Bir Strateji Olacaktır.

İlgilendiğimiz Noktalar;

  • Google Adwords Hesabının Kurulumu
  • Google Analytics ve Google Tag Manager Hesaplarının Kurulumu
  • Takip Kodlarının Web Sitesine Eklenmesi
  • Reklam Dönüşümlerinin Kurulması
  • Anahtar Kelime ve Sektör, Hedef Kitle Analizlerinin Yapılması
  • Teklif Stratejileri ve Hedef Kitle İletişim Stratejisinin Belirlenmesi
  • Yeniden Pazarlama Modelinin Kurulumu
  • Haftalık Analytics Ve Tag Manager Üzerinden Detaylı Analiz ve Raporlama

Neden Profesyonel Destek?

Bütçenizi Doğru ve Etkili Bir Biçimde Kullanmanız İçin Google Ads Değişkenlerini Bilmeniz ve Hedef Kitlenizi Tanımanız Gerekiyor. Uzman Ekibimiz Google Ads Değişkenleri ve Hedef Kitle Konusunda Sizlere Yardımcı Olacaktır. Google Ads ve Dijital Pazarlamaya Yeni Giriş Yapıyorsanız Bilmediğiniz Platformlarda Bütçenizi Düzgün veya Efektif Olarak Kullanamayabilirsiniz. Yapacağınız Çalışmaların Her Biri Bir Uzmanlık Alanını Kapsıyor ve Birey Olarak Hepsinde Uzman Olmak Gerçekten Zor. Dijital Ajans İle Çalıştığınızda Alanında Uzman Kişiler Her Bir Başlık İçin Markanızı Temsil Eder.Google Ads Yönetim Hizmeti

· Markanın Analizi

Markanızın Sunmuş Olduğu Tüm Ürünleri ve Hizmetleri Tanıyarak İşimize Başlıyoruz. Ürün veya Hizmetlerinizin Kullanıcıya Nasıl Bir Değer Kattığını Araştırıyoruz.

· Hedef Kitlenin Analizi

Markanızın Sunmuş Olduğu Tüm Ürünleri ve Hizmetleri Tanıyarak İşimize Başlıyoruz. Bu Ürün veya Hizmetlerin Hedef Kitlesi Kimdir? Sorusunun Yanıtını Uzman Ekibimiz Araştırıyor ve Bu Hedef Kitleyi En Uygun Nasıl Segment Ederiz Diye Düşünüyoruz, Sorularımızın Yanıtlarını Bulduktan Sonra Hedef Kitle İle En Doğru İletişimi Nasıl Sağlarız Aşamasına Geçiyoruz. 

· Rakiplerin ve Pazarın Analizi

Markanız İle İlgili Sorulara Yanıtlar Bulduktan Sonra Bir Sonraki Aşamamız Rakipleriniz ve Pazar Oluyor. Rakiplerinizin ve Pazarın Detaylı Analizinden Sonra SWOT Analizi İle Markanızı Tek Tek Rakipleriniz İle Kıyaslıyoruz. Google Ads Yönetim Hizmeti

· Strateji

Markanızın Hedef Kitlesine Bir Defa Ürün veya Hizmet Satmasını Değil Sürekli Satış Yapmasını Önemsiyoruz! Hedef Kitlenize En Uygun Platformlarda Mükemmel İletişim Dili İle Reklamlarınızı ve İçeriklerinizi Özgünce Üretiyoruz. Üretilen Reklamları Sürekli En İyi Sonuç İçin Optimize Ediyoruz ve Dönüşüm Oranınızın Yükselmesi İçin Çalışıyoruz.

· Optimizasyon

Markanızın Dijital Platformlarda Hedef Kitleniz İle Buluşması İçin Kurumsal Kimlik Çalışması, Web Sitesi Tasarım, Kullanıcı Deneyimi, Sosyal Medya Yönetimi, Arama Motoru Optimizasyonu, Uyumlu İçerik Üretimi, Kullanıcı Niyeti ve Diğer Konularda Çalışmalar Yapıyoruz. 

· Raporlama

Tüm Platformlarda Yaptığımız Çalışmaları Özel Olarak Tek Tek Sizlere Haftalık Olarak Raporluyoruz ve Sonraki Süreç Hakkında Sizleri Bilgilendiriyoruz. Dijital Pazarlama Ajansı İletişim

Dijital Pazarlama Ajansı İletişim

Her işi değil, yalnızca iyi olduğumuz işleri yapıyoruz. Geri kalanlar için ise çözüm sunuyor, işini iyi yapanlara yönlendiriyoruz.Varlığını sürdürmek için bizler ile olanlarla değil, işini tutku ile yapanlarla çalışıyoruz. Bu yüzden herkesle değil, yalnızca tutkulu olanlarla beraber yürüyoruz.Çok sayıda müşteri ve bölünmüş zamanı değil, az sayıda müşteri ve odaklanılmış zamanı tercih ediyoruz.

Markanızın Performans Odaklı İşler Ortaya Koymasını Sağlıyoruz. Markanızın Performansını Yükseltmek İstiyorsanız Bizlerle İletişim Kurabilirsiniz. Dijital Platformlarda Markanızın Sistemsel Olarak Tasarlanma Süreçleri, Sunmuş Olduğunuz Ürün veya Hizmetlerin Geliştirilmesi Gibi Tüm Konuları 360 Derece Ele Alarak Bütünleşik Hizmet Sunuyoruz.