En İyi Deneyim İçin
Sesi Açın
WebSitesi


Web Sitesi Tasarım Ajansı

Web Sitesi Tasarım Nedir?

Her Modern Markanın Müşterilerine Dijital Ortamda Hizmet Verebilmesi, Ulaşılabilirliğin Artması, Yeni Müşterilere Kolay Bir Şekilde Erişebilmesi İçin Web Sitesine İhtiyacı Vardır.

Neden Web Sitesi?

Müşterilerinize 7 Gün 24 Saat Hizmet Vermek veya Ürün Satmak İstiyorsanız Mutlaka Web Sitesine Sahip Olmalı ve Ulaşılabilir Olmalısınız.

Web Sitesi ve Dijital Pazarlama Sayesinde Yeni Müşteriler İle Tanışabilir ve Satışlarınızı Yükseltebilirsiniz.

Web Site Tasarım Ajansı Ne Yapar?

Web Tasarım Ajansı: Markanızın Arama Motorları Reklamları Kısmında ve Dijital Pazarlama Kısmında Web Tasarım Bulunan Arama Motoru Reklamlarınızın Takip Edilmesi Ürün veya Hizmet Sektörünüze Göre Rakip Analizini, Stratejik Reklam Yapılandırılması, Ürün veya Hizmete Göre Reklamların Kurulumu, Performans ve Geri Dönüşüm Takibini ve Raporlamasını Yaparak Reklam Stratejileri Yapan Geliştiren Uzmanlardır. Web Tasarım Ajansı Oluşturduğu ve Yönettiği Kampanyaları Kullanıcılardan Toplanan Veriler Sayesinde Yönetir. Web Tasarım Ajansı Yaptığı Tüm Çalışmaları Detaylı Bir Şekilde Marka İçin Raporlar ve Geliştirmeler İçin Öneriler Sunar. 

Markanız İçin Özel Bir Web Sitesi veya Özel Bir Yazılıma İhtiyaç Duyuyorsanız Bizlerle İletişim Kurabilirsiniz.

Markanızın Her Türlü Yazılım İhtiyaçlarını Giderecek Web TabanlıMasaüstü ve Mobil Özel Uygulama Çözümlerini Sunabiliriz.

Proje Geliştirme Sürecini, Müşterilerin İhtiyaçlarının Belirlenmesi İle Başlayan ve Değişen İhtiyaçlar Doğrultusunda Güncellenmesi İle Devam Eden Sürekli Bir Hizmet Olarak Tanımlamaktadır.Web Sitesi Tasarım Hizmetinde Neler Yapıyoruz?

Süreç; PlanlamaAnalizTasarımPrototipTestKurulum ve Bakım Adımlarının Sırası İle İşleyişini Kapsamaktadır.

Dijital Büyümenizi Hızlandırmak İçin Bir Danışmanlığı ve Bir Ajansın Yaratıcılığını Harmanlayarak Hizmet Veriyoruz. Dijital Pazarlama Analiz ve Stratejinin Oluşturulması İle Başlar. Hedef Kitleniz İle En Etkili İletişimi Kurmanız İçin Strateji Oluşturuyoruz. Dijital Pazarlama Stratejisi ve Yol Haritası Belli Olan Firmalar Olmayanlara Oranla Çok Daha Hızlı Hedeflerine Ulaşıyor. Eğer Hala Bir Stratejiniz Yoksa, Var Ama Emin Değilseniz, İşin Uzmanından Danışmanlık Almak Aynı Zamanda Analizinden, Web Tasarımına, Reklamdan Optimizasyona Bütünleşik Hizmet Almak İsterseniz Sizlerle Tanışmaktan Memnuniyet Duyarız. Hemen Dijital Ortama Birlikte Adım Atmak İçin Bizlerle İletişim Kurabilirsiniz.Web Sitesi Tasarım Ajansı

Web Sitesi Tasarım Hizmeti

Web Sitesi Tasarım Hizmeti Markanız ve Hedef Kitleniz İçin Özenle Hazırlanmış Stratejileri İçeren Bir Yönetim Sistemidir. Sunmakta Olduğunuz Ürün veya Hizmete, Hedef Kitleniz, Markanız İçin Özeldir. Ürünlerinizi veya Hizmetlerinizi Kullanıcılara Daha İyi Tanıtmanız İçin Mükemmel Bir Sistemdir.

Hedef Kitlenize Sadece Bir Defa Değil Sürekli Satış Yapmak ve Etkileşim Halinde Bulunmanız İçin Bütünleşik Sosyal Medya Yönetimi Markanız İçin Güzel Bir Strateji Olacaktır.

 • Sitenin Hazırlanması ve Kurulumu
 • Tema Kurulumu ve Türkçeleştirme
 • Tüm Sayfalarınızın Hazırlanması
 • Ürünlerin Girilmesi ve Entegrasyonu
 • Kredi Kartı Ödeme Entegrasyonu
 • SEO Ayarlarının Yapılması
 • Google Analytics Entegrasyonu
 • Google Search Console Entegrasyonu
 • Facebook Pixel Entegrasyonu
 • Google Re-Marketing Entegrasyon
 • 1 Yıllık Hosting Hediye
 • 1 Yıllık Alan adı Hediye
 • 1 Yıllık SSL Hediye
 • 1 Yıl Sınırsız Destek
 • Sınırsız E-Posta

Özel Yazılım Avantajları

Özel Yazılımların Markanızİçin Avantajları;

 • Efektif Zaman ve Kaynak Kullanımı
 •  Yüksek Performans ve Kalite
 •  Sürdürülebilirlik
 •  Güvenlik
 •  Güvenilirlik
 •  Sürekli İyileştirilebilirlik
 •  Bakım Yapılabilirlik


Google Ads Yönetim Hizmeti

· Markanın Analizi

Markanızın Sunmuş Olduğu Tüm Ürünleri ve Hizmetleri Tanıyarak İşimize Başlıyoruz. Ürün veya Hizmetlerinizin Kullanıcıya Nasıl Bir Değer Kattığını Araştırıyoruz.

· Hedef Kitlenin Analizi

Markanızın Sunmuş Olduğu Tüm Ürünleri ve Hizmetleri Tanıyarak İşimize Başlıyoruz. Bu Ürün veya Hizmetlerin Hedef Kitlesi Kimdir? Sorusunun Yanıtını Uzman Ekibimiz Araştırıyor ve Bu Hedef Kitleyi En Uygun Nasıl Segment Ederiz Diye Düşünüyoruz, Sorularımızın Yanıtlarını Bulduktan Sonra Hedef Kitle İle En Doğru İletişimi Nasıl Sağlarız Aşamasına Geçiyoruz. 

· Rakiplerin ve Pazarın Analizi

Markanız İle İlgili Sorulara Yanıtlar Bulduktan Sonra Bir Sonraki Aşamamız Rakipleriniz ve Pazar Oluyor. Rakiplerinizin ve Pazarın Detaylı Analizinden Sonra SWOT Analizi İle Markanızı Tek Tek Rakipleriniz İle Kıyaslıyoruz. Google Ads Yönetim Hizmeti

· Strateji

Markanızın Hedef Kitlesine Bir Defa Ürün veya Hizmet Satmasını Değil Sürekli Satış Yapmasını Önemsiyoruz! Hedef Kitlenize En Uygun Platformlarda Mükemmel İletişim Dili İle Reklamlarınızı ve İçeriklerinizi Özgünce Üretiyoruz. Üretilen Reklamları Sürekli En İyi Sonuç İçin Optimize Ediyoruz ve Dönüşüm Oranınızın Yükselmesi İçin Çalışıyoruz.

· Optimizasyon

Markanızın Dijital Platformlarda Hedef Kitleniz İle Buluşması İçin Kurumsal Kimlik Çalışması, Web Sitesi Tasarım, Kullanıcı Deneyimi, Sosyal Medya Yönetimi, Arama Motoru Optimizasyonu, Uyumlu İçerik Üretimi, Kullanıcı Niyeti ve Diğer Konularda Çalışmalar Yapıyoruz. 

· Raporlama

Tüm Platformlarda Yaptığımız Çalışmaları Özel Olarak Tek Tek Sizlere Haftalık Olarak Raporluyoruz ve Sonraki Süreç Hakkında Sizleri Bilgilendiriyoruz. Dijital Pazarlama Ajansı İletişim

Dijital Pazarlama Ajansı İletişim

Her işi değil, yalnızca iyi olduğumuz işleri yapıyoruz. Geri kalanlar için ise çözüm sunuyor, işini iyi yapanlara yönlendiriyoruz.Varlığını sürdürmek için bizler ile olanlarla değil, işini tutku ile yapanlarla çalışıyoruz. Bu yüzden herkesle değil, yalnızca tutkulu olanlarla beraber yürüyoruz.Çok sayıda müşteri ve bölünmüş zamanı değil, az sayıda müşteri ve odaklanılmış zamanı tercih ediyoruz.

Markanızın Performans Odaklı İşler Ortaya Koymasını Sağlıyoruz. Markanızın Performansını Yükseltmek İstiyorsanız Bizlerle İletişim Kurabilirsiniz. Dijital Platformlarda Markanızın Sistemsel Olarak Tasarlanma Süreçleri, Sunmuş Olduğunuz Ürün veya Hizmetlerin Geliştirilmesi Gibi Tüm Konuları 360 Derece Ele Alarak Bütünleşik Hizmet Sunuyoruz.